Інструкція та правила чату Bizarre

Інструкція:
Чат складається з 6 основних вікон (фреймів):

1. "Общак" - вікно, в яке виводяться повідомлення, що відправлені для всіх учасників (саме велике, розташоване зверху);
2. "Приват" - вікно з приватними повідомленнями (розташоване під загальним вікном);
3. "On-line" вікно - зі cписком ніків ЧАТлан, які присутні в чаті (праворуч);
4. "Смайлики" - вікно з картинками (ліворуч), які можна вставити в текст повідомлення;
5. "Рядок уведення та вікно управління" (знизу);
6. "Кімнати" - список доступних кімнат (праворуч над On-line вікном).

   Для того, щоб відправити повідомлення, його необхідно набрати в рядку уведення, та натиснути кнопку "Всім" (або просто "Enter") - повідомлення пійде в вікно загальних повідомлень, кнопку "Приват" (або Tab, Enter) - повідомлення відобразиться в приватному вікні того, чий нік стоїть перед повідомленням. Для відправлення повідомлення конкретному адресату необхідно клікнути на його нік в загальному, приватному вікні або вікні списка. Щоб відправити смайлік - клікніть на нього у вікні "Смайликі".
Рядок введення та вікно управління:
Вікно управління

Функції вікна управління

  1. Кнопка "Всім" - відправляє повідомлення, яке набране в рядку уведення, в загальний чат.
  2. Кнопка "Приват" - відправляє повідомлення, яке набране в рядку уведення, в приватне вікно адресата, нік якого вказаний спочатку повідомлення (додається натиском на обраний нік).
  3. Кнопка "Приват[X]" - видаляє усі повідомлення з вашого привату.
  4. Кнопка "Ігнор" - розкриває вікно зі списком ніків, що ігноруються.
  5. Кнопка "[+]" (ліворуч від кнопки "Ігнор") - додає нік, який є в рядку уведення, в список ігнору.
  6. Кнопка "[-]" (праворуч від кнопки "Ігнор") - видаляє нік, який є в рядку уведення, зі списку ігнору.
  7. Кнопка "Друзі" - розкриває вікно зі списком друзів.
  8. Кнопка "[+]" (ліворуч від кнопки "Друзі") - додає нік, який є в рядку уведення, в список друзів.
  9. Кнопка "[-]" (праворуч від кнопки "Друзі") - видаляє нік, який є в рядку уведення, зі списку друзів.
10. Чекбокс "B" - Вмикає напівжирний шрифт ваших повідомлень.
11. Чекбокс "I" - Вмикає похилий шрифт ваших повідомлень.
12. Чекбокс "ехо" - Вмикає функцію дублювання відправлених повідомлень в вашому приваті.
13. Кнопка - "перегортає" в рядку уведення раніше відправленні повідомлення (назад).
14. Кнопка - "перегортає" повідомлення в рядку введення у зворотньому напрямку (уперед).
15. Кнопки Хочу спілкуватись! Тільки в приваті Мене не чіпати Тимчасово відійшов - дозволяють вам вказати свій теперішній статус.
16. Кнопка "Вихід" - ви залишаєте чат.

Якщо під час реєстрації ніка ви вказали e-mail адресу, тоді для того, щоб змінити пароль, натисніть сюди.
Правила перебування в чаті:
Основне правило чата: "Чат Бізарр - порядний чат для порядних людей"

Якщо ви заходите в чат з намірами, які не відповідають основному правилу - краще не заходьте зовсім.

Знаходячись в чаті, чатланин має право:

- обирати собі абияку форму спілкування, якщо вона не суперечить правилам чата;
- обирати собі для спілкування володаря будь-якого ніка;
- спілкуватись в будь-якій кімнаті чата, якщо таке спілкування не суперечить правилам чата;
- користуватися необмеженою кількістю ніків, а також будь-які ніки, якщо вони не є плагіатом інших ніків в чаті, або не суперечать правилам чата;
- користуватися всіма наявними функціями та сервісами чату;
- звертатись до модераторів та адміністратора чата з будь-якими питаннями, що стосуються пребування в чаті;
- оскаржити неправомірні дії будь-якого модератора у адміністратора чату;
- висловити свої пропозиції з приводу вдосконалення структури та роботи чату;

В чаті заборонено:

1. Вживати мат в повідомленнях або ніках.
Також до мату прирівнюються слова та вирази, схожі по звучанню або написанню з матірними словами.

2. Флудити в чаті або приваті, зловживати великими буквами.
Флудом є часте повторювання однакових (або дуже схожих), змістовних або беззмістовних повідомлень, як текстових, так і складених зі смайликів. Флуд в приваті відслідковується програмою "Antiflood Bot", флуд в чаті - модератором. Пам'ятайте, що велика кількість змістовних повідомлень великого об'єму також може бути прирівняне до флуду.
Використовуйте ВЕЛИКІ ЛІТЕРИ тільки за прямим призначенням: на початку речення, в іменах, назвах, абревіатурах.

3. Рекламувати що-небудь, публікувати будь-які телефонні номери.
Заборонена реклама товарів, послуг, заходів, акцій, вечірок, інтернет-ресурсів. Повідомлення про купівлю-продаж будь-чого, та повідомлення накшталт "Допоможу купити/продати..." також дорівнює рекламі.
Повідомлення, що містить будь-який URL (веб-адреса), не адресоване конкретному ніку, прирівнюється до реклами. Це стосується і посилань на будь-які фотогалереї.
КАТЕГОРИЧНО заборонена реклама будь-яких чатів, форумів. Для бажаючих купити або продати будь-що, існує кімната "Куплю/Продам" в розділі "Інтереси".
Оскільки модератор не може визначити, чий номер телефону публікується, публікація телефонних номерів, навіть своїх, заборонена.

4. Зловживати в повідомленнях назвами країн, міст, районів, обласних центрів, ПГТ, селищ.
Приклад: повідомлення "чи є хтось з Ужгороду?", яке не повторюється декілька разів, зловживанням НЕ є. Повідомлення типу "У=====Ж=====Г=====О=====Р=====О=====Д" вже порушує даний пункт.
Для тих, хто хоче знайти співрозмовника із свого міста/області по Україні існують кімнати "Киів", "Одеса", "Дніпро", а також розділ "Міста", який містить кімнати по всім обласним центрам України.
Відвідувач вільний спілкуватися в будь-якій кімнаті чату, незалежно від того, в якій точці земної кулі він фізично знаходиться.

5. Ображати інших чатлан.
Заборонено ображати чатлан в будь-якій формі, в тому числі своїм ніком.

6. Провокувати чатлан на конфлікти, створювати прецеденти для масових порушень правил чата.
У тому числі, заснованих на політичній підставі або розбіжності у політичних поглядах.
Заборонена пропаганда окремих політичних сил та політиків. Релігійна пропаганда також заборонена.

7. Використовувати ніки або повідомлення відверто сексуального характеру.
Заборонено в усіх кімнатах чата використовувати ніки з відвертою сексуальною окрасою, ніки, що містять назву статевих органів, а також ніки з сексуальним підтекстом. Також заборонено відправляти в чат повідомлення відверто сексуального характеру, або що містять сексуальний підтекст.
В кімнатах "Секс", "Гей/Лес/Бі" дозволяється спілкування на теми сексу, але не дозволяються заклики до реальних інтимних стосунків, "віртуальний секс" - тільки в приваті.
Чат Bizarre - не місце для "з'йому". Цей пункт правил також стосується ніків які відверто або приховано говорять про нетрадиційну сексуальну орієнтацію чатланина, або про його схильності до нетрадиційних форм сексу (садомазохізм, педофілія, некрофілія, зоофілія та інше).

8. Заборонено зловживати автоцензурою в чаті.
Більшість із матерних слів у чаті блокується заміною на [ценз]. За входження [ценз] в повідомлення або нік модератор НЕ МОЖЕ вивести чатланіна з чату. Однак якщо [ценз] замінює мат, який спрямований на чиюсь образу, модератор має право вивести автора такого повідомлення за чату, або власника такого ніка.

9. Плагіат ніків.
Не дозволяється плагіат ніків в чаті, тому що це завдає багато незручностей володарям ніків оригінальних. Плагіатом є використання в чаті ніків, підібраних у такий спосіб, щоб бути схожими на інші нікі в чаті.
Стосовно ніків, що містять загальновживані слова, власні імена, назви населених пунктів - в цьому випадку поняття "оригінальності" та, відповідно, плагіату менш однозначно. Приклад: нікі "Алекс", "Alex", "АЛЕКС-82" не є плагіатом один на одний. Але нік "EMPTУ" є 100% плагіат на оригінальний нік "EMPTY", оскільки в ньому замінена остання буква для візуальної подібності.

10. Заборонено демонструвати відкриту ворожість до самого чату та його адміністрації.
Пам'ятайте, що модератори також є представниками адміністрації чату. У випадку з'явлення ніків або повідомлень, що містять відверто образливий або зневажливий текст по відношенню до чату, його адміністрації, кому-небудь із модераторів - володар такого ніку, або автор такого повідомлення може бути виведений з чату.

11. Заборонена пропаганда, реклама та поширення наркотиків, пропаганда насильства, будь-які проявлення расизму, націоналізму та шовінізму.
За порушення будь-якого пункту з цих правил, а також діючого законодавства України, присутні в чаті модератори мають право вивести чатланина з чату.

12. Не рекомендується домагатися до модераторів з проханнями вивести в сад себе самого (так би мовити, "на особисте прохання").
Подібні прохання не можуть бути задоволені, тому що суперечать самій суті "вивода в сад" як покарання. Також подібні виводи можуть бути хибно витлумачені іншими чатланами.
В разі неодноразового наполегливого повторення прохань такого роду чатланин може бути виведений з чату терміном на тиждень з видаленням зареєстрованого ніка (забанений).

13. Для запобігання випадків сексуального насильства та інших, у тому числі і більш тяжких злочинів, які здійснюються за допомогою знайомства в чаті "Bizarre", адміністрація чату дає модераторам право видаляти з чату ("виводити в сад") власників будь-яких ніків, які можуть бути розцінені модераторами, як ніки, які мають будь-який натяк на сексуальні відносини будь-якого виду, проституцію, що закликають до знайомства для подальших сексуальних відносин, а також, незалежно від ніка, модератори мають право, на свій розсуд, виводити з чату відвідувачів, які спілкуються на вищезгадані теми в спілкуванні БУДЬ-ЯКІЙ з кімнат чату.
Також адміністрація чату повідомляє, що посилюється контроль за кімнатами "Секс", "Знайомства", "Гей/Лес/Бі", на які також поширюється це правило.
Якщо ви хочете особистого знайомства з будь-яким співрозмовником поза межами чату ("в реалі") - пам'ятайте, що це може мати плачевні для вас наслідки, тому будьте пильні, і не довіряйтесь першому зустрічному. Пам'ятайте, що чат - це лише засіб для спілкування!

 За порушення будь-якого пункту даних правил, присутні в чаті модератори мають право вивести будь-якого чатланина з чату.

 Про кімнату "Бєспрєдєл":
Основна ідея даної кімнати - більш розкуте спілкування, не стиснуте цензурою.
У цій кімнаті чату не діють пункти правил 1, 5, 8.
Однак, вміст мату в ніці може бути причиною для видалення з чату навіть у "Бєспрєдєлі", а також образа будь-кого конкретного в ніці, наприклад, "Вася84-лох", незалежно від того, чи присутній зараз "Вася84" в чаті.

Хочу в чат!     Запитання та відповіді     Правила для модераторів
Designed by Philipp`_O.K. © 2004